Hadise yazı getirdi! ‘Anne, zengin adam benim’

Son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen 38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz, yaz sezonunu açtı. Hadise, deniz kenarında çekilen bikinili pozlarını 14.7 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe yayınladı.

Güzel şarkıcı, kısa sürede 163 bin beğeni alan gönderisine; dünyaca ünlü meslektaşı Cher’in 1996’da verdiği bir röportajda kullandığı, bir efsane haline gelen “Anne, zengin adam benim!” cümlesini yazdı.

YORUM YAĞDI

Hayranları, ünlü ismin yaz sezonu pozlarına 800’e yakın yorum yaptı:

– Doğal güzel.
– Herkese duyurulur, Hadise Hanım yaz sezonu açmıştır!
– Fedon’dan önce sezonu açmışsın, helal…
– Kraliçe.

“ANNEM BANA ‘ZENGİN BİR ADAMLA EVLENMELİSİN’ DEDİ”

ABD’li şarkıcı ve oyuncu Cher (77), 1996’da Dateline NBC’den Jane Pauley’e röportaj vermişti. Cher, yıllardır konuşulan röportajında şu ifadelere yer vermişti:

Annem bana, ‘Biliyor musun tatlım? Bir gün yuva kurmalı ve zengin bir adamla evlenmelisin’ dedi. Ben de, ‘Anne, zengin adam benim!’ dedim.

EVLİLİKLERİ BEŞ AYDA BİTTİ

Şarkıcı Hadise Açıkgöz ile iş insanı Mehmet Dinçerler, yaklaşık bir yıl aşk yaşadıktan sonra Mart 2022’de nişanlanmış, iki ay sonra da Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen sade bir törenle hayatlarını birleştirmişti.

Sessiz sedasız nikâh masasına oturan ikilinin mutluluğu uzun soluklu olmamıştı. Ayrılık kararı ile günlerce manşetlerden inmeyen ünlü çift, beş ay süren evliliklerini 1 Ekim 2022’de tek celsede bitirmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x